Nazywam się Kamil Świderski.

Patrzę i zauważam to, co niezauważalne. Obserwuję emocje, uczycia i gesty po to by przedstawić historię waszego dnia w nowatorski,  niebanalny sposób. Wierzę że fotografie ślubne nie muszą być nudną pamiątką, a reporterski sytl mojej pracy nadaje zdjęciom napowtarzalny charakter. Jeżeli chcecie poznać mnie lepiej, a moja oferta wydaje się wam interesująca, wystarczy napisać, lub zadzwonić!

Zapraszam!

Witam was serdecznie!

Kiedy wspominam pierwszy ślub który fotografowałem doskonale pamiętam jakie uczucia towarzyszyły mi podczas tego wydarzenia! Ekscytacja- to najlepsze słowo by określić to co się wtedy działo! I tak już pozostało! Troska o to, by być w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie, by wyzwolić migawkę patrząc na wasze wzruszenia, łzy, radość tak aby oddać na zdjęciu wasze uczucia, gesty i emocje towarzyszy mi stale!

Doświadczenie zdobyte podczas fotografowania wszystkich par, które mi zaufały, niezliczonej ilość przygód wspólnie przeżytych podczas ceremonii, sesji plenerowych, wspólnych wyjazdów i świadomość jak wielką wagę ma praca fotografa daje mi prawdziwego kopa, ładuje baterie i utwierdza w przekonaniu, że wybrałem słuszną drogę w życiu. Fotograf ślubny to ktoś, kto zatrzyma czas, abyście w przyszłości mogli wspominać przeszłość. Właśnie dlatego na każdym zleceniu daję z siebie 110% zaangażowania by historia waszego dnia jaką opowiem budziła wasze ciepłe wspomnienia.

Lubię fotografować waszą spontaniczność, dynamiczny ruch, czuły gest. Dokumentując wasz dzień szukam autentycznych, eterycznych chwil, przeszywających spojrzeń, dziecięcej radości.

Jestem zagorzałym fanem klasyki, prostego stylu. Cieszy mnie kiedy wybieracie piękne miejsca by w nich przeżyć ten wyjątkowy dzień, otaczacie się pięknymi detalami, doceniacie misterną pracę najlepszych florystów, a całość uzupełnia nienaganna stylizacja!

Kończąc ten przy długi wstęp wypada mi zaprosić, o ile jeszcze tego nie uczyniliście do galerii, gdzie publikuję wybrane zdjęcia. Na blogu znajdziecie kilka historii. Zdjęcia, które  utkwiły mi w pamięci i szczególnie je lubię odnajdziecie w portfolio, na facebookowym profilu, oraz Instagramie

Dość już o mnie, chciał bym teraz usłyszeć Waszą historię. Przy dobrej kawie chętnie posłucham o waszych planach, wizji ślubu i przyjęcia.  Będzie mi niezmienrnie miło, jeśli chcecie się nimi ze mną podzielić.