Nazywam się Kamil Świderski

Mniej więcej od roku 2010 jestem zaawansowanym operatorem aparatu fotograficznego

zobacz sprzęt

Życie to seria Zdjęć!

Z chwilą gdy w 2013 porzuciłem pracę na etacie, zostałem fotografem. Od tamtego czasu moją uwagę skupiają głównie śluby, imprezy okolicznościowe, fotografia, reklamowa i produktowa. Rozwijając warsztat o zapomniane techniki analogowe, kilka lat temu  stworzyłem pracownię fotografii kolodionowej w której wykonuję portrety na szkle.

Napisz do mnie
Moje fotograficzne poszukiwania wywarły ogromny wpływ na fotografię ślubną, która z typowo inwentaryzacyjnej staje się dynamiczną opowieścią o ludziach i ich relacjach. Moją motywacją do tworzenia zdjęć i ciągłego poszukiwania ciekawych kadrów jest wasza spontaniczna radość, tajemnicza aura gestów, magia spojrzeń. Moje zdjęcia to wypadkowa klasycznej estetyki, którą chłonę podczas krótkich wypadów do Włoch i Grecji, prostą i surową formą z którą zderzyłem się na Islandii i Północy Norwegii, elegancją i przepychem spotkaną w Petersburgu. Fascynacje pracami cenionych mistrzów oraz nauka u gigantów takich jak np. Tomasz Tomaszewski sprawiają, że zdjęcia mają ponadczasowy charakter. Lubię współpracować z otwartymi ludźmi, ceniącymi moje zaangażowanie, aby niepowtarzalne momenty mogli przeżywać intensywnie, jak smak porannej kawy.

“Testimonials, as authentic endorsements from satisfied customers, serve as potent social proof, significantly inspiring trust in potential consumers.”

Customer Name

Add a compelling title for your section to engage your audience.

Use this paragraph section to get your website visitors to know you. Consider writing about you or your organization, the products or services you offer, or why you exist. Keep a consistent communication style.

Napisz